Ziemia Święta. Co „kupują” turyści? Mur, mapa drogowa, wysoka cena czy Holy Land?

  • Post author:
  • Post category:ARTYKUŁY
Gdy w grę wchodzi produkt spożywczy, kosmetyczny, tekstylny, agd konsument kieruje się zwykle marką, jakością, ale przede wszystkim ceną. Sprzedaż usług turystycznych to inna branża. Tu liczy się przede wszystkim umiejętność wywołania uczucia zadowolenia u gości. Nie należy oczywiście brać pod uwagę pielgrzymek religijnych gdzie brak wygody, bezpieczeństwo, jakość usług nie mają tak istotnego wpływu dla podróżujących. W turystyce zgodnie z obowiązującymi trendami najlepiej sprzedaje się bowiem od lat to co wygodne, bezpieczne, prestiżowe. Ostatnio również coraz częściej to co zaskakujące i innowacyjne.

Do rzeczy. Tydzień w Izraelu, Palestynie dla turysty preferującego wycieczki tzw. objazdowe może być jednak dużym zaskoczeniem. Tuż przed wyjazdem do Ziemi Świętej wszyscy zadawali mi tylko jedno pytanie „Nie boisz się?” Im więcej padało takich pytań, tym moje obawy przeradzały się we wzmożoną ciekawość. Dziś pomimo 8 dni tam spędzonych  nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć.

Więcej …. https://www.nasztomaszow.pl/wiadomosci/10603,ziemia-swieta-co-kupuja-turysci-mur-mapa-drogowa-wysoka-cena-czy-holy-land